Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Atölye için Silindirik Profil Esd Boru / Anti Statik Boru OD 28mm
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
28 mm T şeklindeki Çift Port Eğri Tüp Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Azaltma |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
Ce Sertifikası Dikişsiz 28mm Kaplamalı Pe Yalın Tüp
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Alüminyum Malzeme 4000mm Uzunluk ile Yalın Tüp Bar Ekstrüzyon Boru güçlendirmek
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru Stabil Yapı Taşıma Ekipmanı için Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
201 ESD Tezgahı İçin Paslanmaz Çelik Yalın Boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
SUS Alüminyum Yalın Tüp DY28-05A Endüstriyel Yuvarlak Profil OD 28mm Grit Blast Yüzey
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum patlaması |
Grit Blast Yüzey Yalın Tüp Alüminyum Malzeme 1 - 2.0mm Kalınlık Yüksek Hassasiyet
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Renk: | şerit |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
DY28-01A Basit Montajlı Alüminyum Anti Statik Boru Yuvarlak Profil
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |

