Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Hafif Yalın Boru Bağlantı Parçası Özel Renk 28mm Çaplı Döküm
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Üç Fazlı Siyah Çelik Boru Ek Parçaları OEM
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Profesyonel Paslanmaz Metal Boru Bağlantı Parçaları Siyah Renk Anti Corrossion
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
28mm paslanmaz çelik ince boru iş masası için boru iş masası
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Metal boru bağlayıcıları Sıvı boru için yapısal boru bağlayıcı
| Ağırlık (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
Yüksek Kaliteli Sıvı Tüp Bağlantısı Metal Tüp Eklemleri Rack Sistemi İçin
| Teknikler: | elektrolizle |
|---|---|
| Şekli: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
28mm Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlık Yalın Tüp Bağlayıcı / Siyah Çelik Boru Ek Parçaları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |

