Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
Paslanmaz Plastik Kaplı Çelik Boru Stabil Yapı 2.0mm Kalınlık
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Elle Püskürtülmüş Çanta Alüminyum Profil Soğuk Kaynaklı Boru 28mm Çap
| İnşaat: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Uygulama: | Torbayı at ve arabayı çevir |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
PE Yüzey Plastik Kaplı Çelik Boru Geri Dönüşüm Kırmızı Renk 4 Metre Uzunluk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Çok Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Parlak Yüzey Yuvarlak Şekli Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Profesyonel Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyon Önemi Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Boru Çöp Kolu Poliüretan Teker Jantlar, Lojistikte Anti Statik Tekerler
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boyutu: | 2-5 inç |
| Ağır hizmet: | Ağır hizmet |
Anti Korozyon Plastik Kaplı Çelik Boru Geniş Yükleme Kapasitesi Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Statik Endüstriyel Teker Jantları Lojistik Boru Tote Cart için 2 - 5 Inç
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boyutu: | 2-5 inç |
| Ağır hizmet: | Ağır hizmet |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
DYE28-04 Dikey Pozisyoner Erg Tapping Collet Güçlendirin Yerleşik Kısayol
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |

