Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy pipe rack system ] eşleşme 310 Ürünler.
OD28mm alüminyum ince boru boru sistemi için bağlantı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Endüstriyel kare ekstrüzyonlu alüminyum alaşımı 40x40 alüminyum ekstrüzyon profilleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 4040 |
30*60mm Özel Alüminyum Profili Endüstriyel Alüminyum Alaşım Ekstrüzyon Profili
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 3060mm |
DYE28-10 Çelik Boru Alüminyum Dış Çap 28mm Lean Boru Açı Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYE28-2817 Çelik Boru Alüminyum Dış Çap 28mm Lean Boru Açı Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYJ28-B01D Alüminyum Yalın Boru İç Dönüştürme Tipi Tüp Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYE28-LM06 Özel Alüminyum Eğri Boru T Blok
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
DY28-06A Genel çerçeve çift alüminyum zayıf borular
| Adı: | çift genel çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 875 g/m |

