Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy pipe rack system ] eşleşme 310 Ürünler.
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Metal Galvinleştirilmiş Rulo İzi Donanım Ekleri Boru Raf Sistemi İçin Sarı Renkli
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kalite Sertifikalı Bağlayıcı Karakuri Boru Rack OD28 Alüminyum Tüp Profili Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe for Lean Racking System Üretim hattı Karakuri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Alüminyum boru bileşiği yalın boru paralel 19mm Bağlantı Rack Sistemi Endüstriyel Bağlantı Aksesuarları
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| isim: | DY28-02A T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A 6063 Endüstriyel Alaşımlı Lean Boru Karakuri Sistemi için
| İsim: | Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |

