Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy pipe rack system ] eşleşme 303 Ürünler.
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
DYJ43-A15 Sıcak Satış Alüminyum Boru Bağlantısı Alüminyum Alaşım Bağlantısı OD 43mm Alüminyum Boru için 90 Derece
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DY28-07A Alüminyum Boru 6063-T5 Malzeme, Kumlama Mat Yüzey ve Yalın Çözümler için 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DYJ28-B07 Lean Tube Generation Industrial 180 Degree Fixed Inner Joint Aluminum Alloy
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
DYJ28-A09 İnce Boru Konnektörü 45° Eklemler Dış Tip Alüminyum Boru Alüminyum Alaşımlı Sabit Konnektör
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-A09D 45° Güçlendirilmiş Birleştirilmiş Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Fittings
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
28mm boru konektörü için alüminyum ince boru montaj aksesuarları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
DYJ28-A11 Alüminyum Boru Eklem Çift Delikli Fonksiyon Aksesuarları Kapsamlı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-A20 Hafif Gümüş Alüminyum Yalın Boru Ortak Streamline Montaj Süreci
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

