Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum alloy pipe rack system ] eşleşme 310 Ürünler.
DYJ28-B07 Üçüncü Nesil Alüminyum Eğri Boru Montaj Hatı Aksesuarları Depo 180 Derece Eklem Dış Tipi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYE28-24 Alüminyum Alaşımlı Ürünlerin Bağlantı Çubuğu için Özel Pres Döküm
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Fabrika Özel 4545 Alüminyum Ekstrüzyon Profili Çerçeve Ağır Güçlü Endüstri Alüminyum Alaşım Profilleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 4545 |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 g/m |
OD28mm Esnek Endüstri Alüminyum Yalın Boru Bağlantısı Köşe Bileşik Metal Ürün
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYJ19-A09D 45° Çift Taraflı Boru Bağlantıları Alüminyum Lean Boru Konnektörü OD19 mm Endüstriyel Güvenlik Sabit Braketi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DY43-01A Third Generation 43mm OD Aluminum Lean Pipe for Cutting & Welding in Workshops & Factories
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DYJ28-B01B 1.2mm Genel Çerçeve Alüminyum Boru İç Konnektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

