Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum connector lean tube ] eşleşme 298 Ürünler.
Yüksek Kaliteli Alüminyum Boru Bağlayıcısı
| Product name: | Aluminium lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-B15 Yüksek Kalite 90 Derece İç Tipi Alüminyum Tüp Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
DYJ19-A01 Alüminyum alaşımlı ince boru tüpleri için dış düz bağlantı
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Soğuk Haddelenmiş PE Kaplamalı Yalın Tüp 0.8 - 2.0mm Kalınlık Q195 Çelik Malzeme
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Çoklu Eklemler Dış Tipi DYJ28-A01 Alüminyum Alaşımlı Yalçın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | 6065T6 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey Tedavisi: | kumlama |
Metal Boru Bağlantı Parçalarını Geri Dönüşüm Çekici, 6 Fazlı Galvaniz Köşe Borusu Bağlantı Parçası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Raf Sistemi 28mm için HJ-2 Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | Demir Metal |
|---|---|
| Boy: | 28 mm ince boru çapı için |
| Renk: | siyah veya müşteri ihtiyacı |
DYJ28-A01 Dış Düz Eğri Boru Ortak Bağlantısı Alüminyum Alaşımı
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
HJ-17 28mm Bağlantı Yeri için Yalın Boru Bağlayıcısı
| Model numarası: | HJ-17 |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| Şekli: | Eşit |

