Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum connector lean tube ] eşleşme 298 Ürünler.
Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluğunda 6063-T5 Malzemesi Alüminyum Boru
| İsim: | Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DYE28-10 Çelik Boru Alüminyum Dış Çap 28mm Lean Boru Açı Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYE28-2817 Çelik Boru Alüminyum Dış Çap 28mm Lean Boru Açı Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
DYE28-LM06 Özel Alüminyum Eğri Boru T Blok
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
HJ-18 Karbon Çelik Eklem Seti İnce Boru Konnektörü 28 mm İnce Boru için Metal Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
43mm 6063-T5 Alüminyum yalın boru kum püskürtme mat yüzey ve endüstriyel uygulamalar için 4m uzunluğu ile
| isim: | DY43-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
HJ-18 Esnek Bağlantı Kaplama Metal Satış Sıkı Boru Ortak Boru Bileşenleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |

