Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum connector lean tube ] eşleşme 298 Ürünler.
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Profil tüp 28mm 43mm Alüminyum Alaşım Yalın boru Alüminyum Yalın borular sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Endüstriyel Alüminyum Profil Atölye DY43-01A OD 28MM İçin Yalın Tüp
| Ürün adı: | Baz Alüminyum Alaşımlı Tel Çubuk |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel |
| Kullanım: | Boru Hızlı Kolay Boru Tamir Kelepçesi |
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A 6063 Endüstriyel Alaşımlı Lean Boru Karakuri Sistemi için
| İsim: | Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
6063-T5 Endüstriyel Uygulamalar için Kumla Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluklu Alüminyum Sıvı Boru
| İsim: | T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
Anti-statik çalışma masası Fabrika ürün montajı için kolay Montaj ince boru tüpü
| Özellik: | ESD Koruması |
|---|---|
| Kullanımı: | Sanayi |
| Menşe yeri: | Çin |
Sanayi için Üretici Endüstriyel Alüminyum Ekstrüzyon T Yuvası Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

