Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum frame support connector ] eşleşme 47 Ürünler.
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
Test / Montaj Alüminyum Profil Tezgahı Pas önlemez Basit Tasarım
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masaları ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | Alüminyum profil |
33g TW Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları Çapraz Bağlantı
| tip: | ÇAPRAZ KONNEKTÖR |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Makaralı Ray Donanımı Kayar Yalın Boru Kelepçe Bağlantıları Cihazı
| Marka adı: | DIYA |
|---|---|
| Ürün adı: | Plastik makaralı tekerlek ile toptan alüminyum alaşımlı çerçeve makaralı parça |
| tekerlek rengi: | Siyah Beyaz ve Sarı |
Iso9001 Standrad ile Özelleştirilmiş Alüminyum Ekstrüzyon 4080
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Soğuk Kaynaklı Plastik Rulo İzi Geri Dönüşüm 4033/6025 Montaj Hattı için Boyut
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Beyaz Renkli Plastik Rulo İzi Soğuk Presleme / Rulo Paslanmaz Özel Boy
| makaralı palet: | sürgülü palet makara sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyut: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Renkli Rulo Sistemi Rulo İzi Donanım Çelik Levha Ekstrüzyon Basit Tasarım
| makaralı palet: | Yürüyüş makarası |
|---|---|
| PU Malzeme: | çalışma masası için |
| hattı bir araya getirmek: | renkli silindir sistemi |

