Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum frame support connector ] eşleşme 47 Ürünler.
Depolama Rafı Taşımacılığı için Endüstriyel Akış Raylı Alaşımlı Rulo Parça Donanımı
| Silindir Rengi: | Beyaz |
|---|---|
| İsim: | makaralı palet |
| çerçeve metali: | Çelik |
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Profesyonel Soğuk Haddelenmiş ESD Borusu Çok Renkli Anti Statik Uzun Hizmet ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
6 inç Ağır Hizmet Döner Endüstriyel Teker Tekerlekler Plakası Sessiz Pu
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boy: | 2-5 inç |
| zor görev: | zor görev |
DY77 6 İnç Endüstriyel Demir Döner Teker Tekerlekler Ağır Hizmet Koşu
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boy: | 2 - 5 inç |
| zor görev: | zor görev |

