Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean production pipe ] eşleşme 532 Ürünler.
43mm 6063-T5 Alüminyum yalın boru kum püskürtme mat yüzey ve endüstriyel uygulamalar için 4m uzunluğu ile
| isim: | DY43-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
28mm Hidrolik Damper DYE28-26 Karakuri Sistemlerinde kolay kurulum için korozyona dayanıklı alüminyum yalın boru aksesuarları
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Metal boru eklemleri 28mm için ince boru boru konektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | yuvarlak |
HJ-22 Yüksek Kaliteli Çelik Metal Tüp Bağlantısı Bağlantı Kutusu
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
33g TW Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları Çapraz Bağlantı
| tip: | ÇAPRAZ KONNEKTÖR |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Profil tüp 28mm 43mm Alüminyum Alaşım Yalın boru Alüminyum Yalın borular sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Endüstriyel için DY Alüminyum Alaşım Sıkı Boru
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| isim: | DY28-03A Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 580G/A |

