Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean production pipe ] eşleşme 532 Ürünler.
DY Profil Alüminyum Sıvı Boru Tüpü OD 28mm Alüminyum Alaşım Sıvı Boru Sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
Alüminyum Lean Pipe Güçlendirme Yerleşik Klavye Kaydırıcı Vertikal Pozisyoner Malzeme Rak Sistemi için
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Alüminyum Lean Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum
| İsim: | Alüminyum Engelleme Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Alüminyum ince boru bağlantısı için ince boru sistemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
DYJ28-A11 Alüminyum Boru Eklem Çift Delikli Fonksiyon Aksesuarları Kapsamlı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-A20 Hafif Gümüş Alüminyum Yalın Boru Ortak Streamline Montaj Süreci
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-A21 Üçüncü Nesil Alüminyum Sıkı Boru Ortak Fonksiyon Aksesuarı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

