Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum workbench lean pipe ] eşleşme 157 Ürünler.
Raf için Tasarım Alüminyum Profil Özelleştirilmiş Gümüş Oem Yüzey Serisi Son İşlem Temper Düz Renk Kare Değirmen
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Alüminyum Yapısal T Yuvası Kare ve T Şekilleri Profilleri Üreticisi
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
T7 Sanayi Alüminyum Ekstrüzyon 4040 Kumlama
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
T Slot Track 4060 Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri Endüstriyel Yapı
| Malzeme: | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
| Malzeme: | alüminyum |
Ayarlanabilir Braketli T8 Modüler Montaj Alüminyum Profil 3030
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
ISO9001 1.7mm GB Standart Alüminyum Alaşımlı Boru, Makaralı Systerm için
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | plastik kaplı |
Endüstriyel Atölye İçin Yalıtım Boruları Alüminyum Çalışma Tezgahı Anti Statik
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | alüminyum profil ve yalın boru |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
OEM Doğal Eloksallı 6063 Ekstrüde Alüminyum T Parça
| tip: | paralel konektör |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| yüzey: | Kumlama |

