Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum workbench lean pipe ] eşleşme 157 Ürünler.
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Atölye Anti Statik Tezgah 4 Metre / Bar Kaplı Boru Çapı 28mm
| Malzeme: | yağsız boru veya alüminyum profil |
|---|---|
| Boyut ve Stil: | müşteri talepleri |
| İşlevi: | çalışma masası veya tezgah |
Depolama Rafı İçin Yalın Plastik Kaplı 0.8mm Kalın Dikişsiz Çelik Boru
| Kalınlık: | 0,8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 27,8 - 28 mm |
Endüstriyel kare ekstrüzyonlu alüminyum alaşımı 40x40 alüminyum ekstrüzyon profilleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 4040 |
Çelik Zamak Kaplama Anti Statik Tezgah Kolay Kurulumu ISO9001 Sertifikası
| Malzeme: | yağsız boru veya alüminyum profil |
|---|---|
| Boyut ve Stil: | müşteri talepleri |
| İşlevi: | çalışma masası veya tezgah |
ESD Güvenli Anti Statik Tezgah Yeşil Renk Montaj Hattı için Özelleştirilmiş Stil
| Malzeme: | yağsız boru veya alüminyum profil |
|---|---|
| Boyut ve Stil: | müşteri talepleri |
| İşlevi: | çalışma masası veya tezgah |
Dayanıklı Plastik Kayar Ray Tekerlekleri, Yalın Boru Aksesuarları için Yüksek Sertlikte Darbe Direnci ve Aşınma Direnci
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | Rüzgar parti slayt rayı |
İnce cidarlı Boru Ayak Burçlu Kompozit Boru Bağlantı Parçaları Ayak Kapağı, Yalın Boru Raf Sistemi Tezgahı İçin
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | plastik toka |
Fabrika Özel 4545 Alüminyum Ekstrüzyon Profili Çerçeve Ağır Güçlü Endüstri Alüminyum Alaşım Profilleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 4545 |
ESD Workbench için Paslanmaz Çelik soğuk haddelenmiş çelik boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

