Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum workbench lean pipe ] eşleşme 157 Ürünler.
Alüminyum Lean Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum
| İsim: | Alüminyum Engelleme Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DYJ28-A01 Dış Düz Eğri Boru Ortak Bağlantısı Alüminyum Alaşımı
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Yalın boru bağlantısı Kum püskürtme 6065 T6 Yalın boru eklemleri
| Ürün Adı: | Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Sıkı Boru Bağlantısı Kum püskürtme 6065T6 Sıkı boru eklemleri |
|---|---|
| Malzeme: | 6065T6 |
| Renk: | Gümüş |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
DYJ43-B01 Üreticisi Doğrudan İç Bağlantı Alüminyum Eğri Boru Çalışma Masa Alüminyum Boru Bileşi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Alüminyum Yalın Boru İçin Paralel Tezgah Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | paralel konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
DYJ19-B01 Endüstriyel Profil Boru Bağlantı Elemanı Tezgah Eklem Aksesuarları Alüminyum Düz İç Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Rulo Dalga Formu Çubuğu Alüminyum Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı
| İsim: | Makaralı Dalga Formu Çubuğu |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Alüminyum Yalın Boru Karakuri Kaizen Roller Dairesel Çubuk
| İsim: | Makaralı Dairesel Çubuk |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |

