Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum workbench lean pipe ] eşleşme 157 Ürünler.
DYE28-07 OD 28mm Boru Bağlantı Elemanı Çift Boru Hareketli Eklem Menteşe Eklem Tezgah İçin
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
OD 28mm Plastik Kaplı Yalın Boru Boru Rafı Bej Renk için Yuvarlak Şekil
| Sınıf Grubu: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,8 - 2,0 mm |
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
6063 Alüminyum 3. nesil yalın boru taban aksesuarı için kum püskürtme yüzeyi ile tek parça taban
| Ürün Adı: | Tek parça Taban |
|---|---|
| Malzeme: | 6063 |
| Renk: | Gümüş |
DY28-07A 1.2 Genel çerçeve 6065-T5 iş masası için alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 300G/A |
Üçüncü nesil 6063 Alüminyum Çubuk Fittings için kum püskürtme yüzeyi ile sabitleme montajı
| Malzeme: | 6063 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | kumlama |
Tezgah Alüminyum Yalın Boru / Tüp 1.2mm - 2.0mm Et Kalınlığı DY28-06A
| Şekli: | Kare/Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş, parça başına 4000 mm, özelleştirilebilir |
| Temperatör: | T3 - T8 |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |

