Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ chrome plating metal pipe joints ] eşleşme 50 Ürünler.
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
Parlak Yüzey Borusu Bağlantı Elemanları / Elektroforez Yüzeyli Metal Boru Bağlantıları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Ofis Masası Sistemi için Kalınlık 2.3mm Metal Boru Eklemleri / Boru Raf Eklemi
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Sağlam Tasarımlı Çelik Boru Eklemleri / Sağlam Yapı ile Boru Raf Eklemi
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 300 gram |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm için
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm için
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Anti Statik Metal Yalın Boru Konektörü Soğuk Kaynaklı ISO9001 Sertifikası
| metal boru bağlantıları: | derzler ve konektörler anti statik anti pas |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| alay: | Soğuk kaynaklı |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |

