Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ chrome plating metal pipe joints ] eşleşme 50 Ürünler.
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Geri Dönüşüm Yalın Tüp Bağlayıcı Siyah Renk Parlak Yüzey Sağlam Tasarım
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Depolama Rafları İçin Fasten Stil Yalın Tüp Bağlayıcı Korozyon Direnci
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforez Yüzey İşlemli Yüksek Hassasiyetli Yalın Tüp Konektörü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforetik Yüzey İşlemli Yüksek Performanslı Yalın Tüp Konektörü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Depolama Raflarını Bağlamak İçin Hassas Sağlam Tasarım Yalın Boru Bağlayıcı HJ-11
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yalın Üretim Hattı İçin Anti Pas Siyah Yalın Tüp Bağlayıcı Parlak Yüzey
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforez Yüzey İşlemli 2.3mm Kalınlık Yalın Tüp Konnektörü
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Antistatik Yapıştırma Paneli ile El Aracı Push Cart Yalın Boru Meclisi
| Malzeme: | Yalın Boru |
|---|---|
| Boru çapı: | 28mm |
| borunun incelmesi: | 0.8mm-2.0mm |
Ağır Sanayi Handpush Tote Sepeti Beyaz Yalın Boru Arabası
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Kullanım: | atölye, lojistik |
| Boru çapı: | 28mm |

