Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ factory workbench lean pipe tube ] eşleşme 66 Ürünler.
Güçlü Yalın Boru Paslanmaz Çelik Boru SUS201/ SUS304 Çalışma Masası Fabrika Masası Arabası için Yalın Tüp
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Yalın boru bağlantısı Kum püskürtme 6065 T6 Yalın boru eklemleri
| Ürün Adı: | Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Sıkı Boru Bağlantısı Kum püskürtme 6065T6 Sıkı boru eklemleri |
|---|---|
| Malzeme: | 6065T6 |
| Renk: | Gümüş |
Fabrika Doğrudan Satış Hj-9 Krom Kaplamalı Boru Bağlantı Elemanı / Boru Eklem / 28mm Boru İçin Metal Kelepçe
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Fabrika iş masası için esnek boru tüpü
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
DYJ28-A01 Dış Düz Eğri Boru Ortak Bağlantısı Alüminyum Alaşımı
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
Modüler boru sistemi Dış Çap 28mm PE Kaplamalı OEM Tasarımı Lean Boru raf sistemi
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
DY28-07A 1.2 Genel çerçeve 6065-T5 iş masası için alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 300G/A |

