Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ factory workbench lean pipe tube ] eşleşme 70 Ürünler.
90° Çapraz Eklem DYJ28-A06 Adc12 Yalın boru bağlantısı Kum patlatma Yalın boru eklemleri
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Sanayiler için Yuvarlak Bej Paslanmaz Çelik 201 Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Yüksek Yük Taşıma Kapasiteli Tezgah Rafı için Güçlendirilmiş Alüminyum Boru Alaşımlı Lean Borular DY28-03A
| İsim: | Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
Alüminyum Profil 6063 Balık Tankı Çerçeve Tüp Yivli Kolon Profili
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlamaKullanım |
Endüstriyel Montaj Hattı Tezgahı İçin Kumlama Alüminyum Yalın Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Fabrika Yalın Ekipman için OD 28mm Galvanizli Çelik Boru 4000mm Uzunluk
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | galvanizli çelik boru |
| Boyutu: | OD 28mm |
OD28mm Çap Yuvarlak Metal Boru Ek Parçaları / Krom Kaplama Metal Boru Ek Parçaları
| Ürün adı: | krom yağsız boru bağlantısı |
|---|---|
| Yüzey işleme: | chromeplate |
| Malzeme: | çelik |

