Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 492 Ürünler.
DYJ19-A07 Üçüncü Nesil Alüminyum Boru Montaj Hattı Aksesuarları Deposu Alüminyum Boru Konnektörü 180 Derece Eklemli Dış Tip
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYE19-03 Alüminyum Boru Bağlantı Elemanları Lean Boru Sürgüsü Yatay Konumlu Halka Sürgüsü Sabit Konumlandırıcı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYE43-09 OD43mm Yalın boru aksesuarı Yalın boru ucu kapağı Alüminyum yuvarlak boru metal fiş
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Kirlilik Yok Plastik Kaplamalı Çelik Boru Esnek Yapı Parlak Yüzey
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Elektroforez Yüzey Yalın Tüp Bağlayıcı 28mm raf sistemi HJ-2 için siyah ortak
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Geri Dönüşüm Yalın Tüp Bağlayıcı Siyah Renk Parlak Yüzey Sağlam Tasarım
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Depolama Rafları İçin Fasten Stil Yalın Tüp Bağlayıcı Korozyon Direnci
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yalın Çelik Boru Konnektörleri / Çelik Boru Ek Parçaları Stil 2.5mm Kalınlığı Sabitleyin
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

