Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 492 Ürünler.
PE kaplı renkli yağlı boru Fildişi 28 mm yağlı boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Renkli PE kaplı ince boru Beyaz 28mm ince boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Siyah Lean Pipe 28mm PE kaplı ESD Lean Tube
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Beige Renkli Yalın Tüp 28mm PE Kaplı Yalın Tüp
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Q195 Galvanizli Çelik ABS Kaplama Yalın Boru Boru Sistemi İçin Renkli
| Malzeme: | Q195 galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey: | ABS kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Anti Statik Metal Yalın Boru Konektörü Soğuk Kaynaklı ISO9001 Sertifikası
| metal boru bağlantıları: | derzler ve konektörler anti statik anti pas |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| alay: | Soğuk kaynaklı |
Profesyonel Paslanmaz Metal Boru Bağlantı Parçaları Siyah Renk Anti Corrossion
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
28mm Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlık Yalın Tüp Bağlayıcı / Siyah Çelik Boru Ek Parçaları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Raf Sistemi 28mm için HJ-2 Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | Demir Metal |
|---|---|
| Boy: | 28 mm ince boru çapı için |
| Renk: | siyah veya müşteri ihtiyacı |
Anti Rust Pe Kaplı Çelik Boru Özel Boyut 0.8 - 2.0mm Kalınlık Fildişi Rengi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |

