Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 492 Ürünler.
ISO9001 Standardı ile Siyah Çelik Esnek Yalın Tüp PE Kaplı OD 28mm
| Malzeme: | CPE + SPCC-HR |
|---|---|
| Ürün adı: | pe kaplı esnek kaizen tüpü Çelik yalın boru |
| Renk: | siyah |
Diametri 28mm Renkli PE / ABS Kaplı Kaizen Çelik Eğimli Montaj Çalışma Masası için Eğimli Boru / Tüp
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
DY Profil Alüminyum Sıvı Boru Tüpü OD 28mm Alüminyum Alaşım Sıvı Boru Sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| isim: | DY28-02A T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
DYJ28-A09D 45° Güçlendirilmiş Birleştirilmiş Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Fittings
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-B01D Alüminyum Yalın Boru İç Dönüştürme Tipi Tüp Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Düzenlenebilir OD19mm Sıkı Tüp Eklemesi 180 Derece Esnek Bağlantı Çalışma Masa Montaj Sistemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
28MM PE / ABS kaplı çelik boru borusu metal esnek boru iş masası için
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
DYE28-LM06 Özel Alüminyum Eğri Boru T Blok
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |

