Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
28mm paslanmaz çelik ince boru iş masası için boru iş masası
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Kalınlığı 2.3mm HJ-2 OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular Sistemi için Chrome kaplamalı Metal Boru Bağlantısı
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A 6063 Endüstriyel Alaşımlı Lean Boru Karakuri Sistemi için
| İsim: | Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Yüksek Yük Taşıma Kapasiteli Tezgah Rafı için Güçlendirilmiş Alüminyum Boru Alaşımlı Lean Borular DY28-03A
| İsim: | Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Yüksek kaliteli 28 mm paslanmaz çelik iş masası için ince boru ve iş masası için ince boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Konveyör Aksesuarları için Rulo Parça Yalın Boru Worktable
| Uygulama: | Makaralı parça yalın boru worktable |
|---|---|
| İşlevi: | Taşıma Aksesuarları |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol, derz |
SPHC 2.3mm Kalınlık Siyah Çelik Boru Ek Parçaları Yalın Borunun Elektroforetik Bağlantısı HJ-06
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Ofis Masası Sistemi için Kalınlık 2.3mm Metal Boru Eklemleri / Boru Raf Eklemi
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

