Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
İş masası için dikişsiz / kaynaklı paslanmaz çelik yalın boru 28 mm
| Türü: | dikişsiz/kaynaklı |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±1% |
| Sınıf: | 600 Serisi |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black Lean Pipe Sistemi için SPCC
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | yuvarlak |
Yüksek Kalite Düzenlenebilir Plastik Sıvı Boru Rack Sistemi Bağlantıları için Düzeltme Ayakları Fabrika Fiyatı Çelik Malzeme
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Fabrika Tedarikleri HJ-17 SPHC Connector Joint For Lean Pipe / Flexible Pipe / Lean Tube
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
HJ-16 Siyah Elektroforez Uzunlamalı Yalın Tüp Bağlantısı Ortak Kompozit Tüp Sistemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
201 ESD Tezgahı İçin Paslanmaz Çelik Yalın Boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
2040C Akıcı Çubuk Konnektör Sabit Yalın Boru Yerçekimi Konveyör Eklem Alüminyum Alaşımlı Rulo Ray Eklem
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Yeni Ürün 2025 |
| Durum: | Yeni |
2040D Factory Supplier Fixed Lean Pipe Storage Sheet Metal Roller Track Joint
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
DYJ28-A01 Çeşitli eklemler dış tip kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |

