Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
Yuvarlak Polietilen Kaplamalı Çelik Boru Paslanmaz Çelik 4m Uzunluk Yapı Borusu
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Dış çap: | 27,8 mm |
| Uygulama: | Yapı boru |
Alüminyum Yalın Boru İçin Paralel Tezgah Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | paralel konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru Stabil Yapı Taşıma Ekipmanı için Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Eloksal Yalın Boru İnceliği 2.3mm / Tezgah Montajı İçin Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
Sanayi 4M / 6M Uzunluk için 28 Mm Yuvarlak Şekil Metal Yalın Tüp Gümüş Renk
| Renk: | metal renk |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik sus201 / 304 |
| Çapı: | 28mm |
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
28MM Çap Yalın Tüp Alüminyum Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
Alüminyum Malzeme 4000mm Uzunluk ile Yalın Tüp Bar Ekstrüzyon Boru güçlendirmek
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |

