Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality lean pipe workbench ] eşleşme 101 Ürünler.
90° Çapraz Eklem DYJ28-A06 Adc12 Yalın boru bağlantısı Kum patlatma Yalın boru eklemleri
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
Eloksal Yalın Boru İnceliği 2.3mm / Tezgah Montajı İçin Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yuvarlak Yalın Boru Bağlayıcı Elektroforez Çapraz
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Atölye için Silindirik Profil Esd Boru / Anti Statik Boru OD 28mm
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
Boru Sistemi İçin 73g Hassas Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Ortak
| tip: | Paralel Tutucu |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
DYP43-12 Yalın Tüp Aksesuarları Alüminyum Çerçeve Destek PP Ayak Bağlayıcısı Çalışma Masaları için
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |

