Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality lean pipe workbench ] eşleşme 101 Ürünler.
ISO9001 1.7mm GB Standart Alüminyum Alaşımlı Boru, Makaralı Systerm için
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | plastik kaplı |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
DYJ19-A06 Tezgah Boru Konnektörü Alüminyum İnce Profil Köşe Bağlantısı 90 Derece Boru Çapraz Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Alüminyum Alaşımlı Acd 12 Yalın Boru Bağlantı Parçası Kumlama Yüzey İşlemi
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Düzenlenebilir OD19mm Sıkı Tüp Eklemesi 180 Derece Esnek Bağlantı Çalışma Masa Montaj Sistemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Boru Sistemi İçin Küçük İç Tip 90 ° Alüminyum Alaşımlı ADC12 Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör İç tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
ADC12 Ortak Düz Yalın Boru Konektörü OD 28mm Kalınlık 1.7mm
| tip: | Düz konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
43mm Alüminyum Alaşımlı Kumlama Yalın Boru Bağlayıcı
| tip: | Çoklu konektör dış tipi |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |

