Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ high quality lean pipe workbench ] eşleşme 111 Ürünler.
30*30E Alüminyum Profil Ekstrüzyon Profiller T İş Yastığı İçin Slot
| Kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Başvuru: | Sanayi |
Kapı, Pencere ve Tezgah için 20*20R Avrupa Standart Özel Alüminyum Profil
| Head Code: | square |
|---|---|
| Connection: | female and male |
| Application: | industrial |
30*30H Alüminyum Alaşımlı Profil Çerçeve Alüminyum Profil Aksesuarları Tezgah İşleme Özelleştirme
| Kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Uygulama: | Sanayi |
Montaj Sanayi Ürünleri İçin Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp T Yuvası Çerçevesi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Haddelenmiş Soğuk |
4040 T6 Tezgah İçin Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
T - Yuvası Çerçeve Yalın Tüp Alüminyum Alaşım 6005T6 2.3mm Kalınlık Eloksal Çubuğu
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Avrupa Standardı Alüminyum Profil 4040 8020 3030 2040 V Yuvalı Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
Bina Yapıları 2020 Şap Ekstrüzyon Şekilleri 4 Yuva V Yuvası
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

