Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial aluminum structural pipe ] eşleşme 128 Ürünler.
Renkli Yalın Boru Merdane Parça Donanımı 4 Metre Uzunluk Soğuk Presleme / Haddeleme
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Alaşımlı Rulo Demiri Donanımı 4 Metre Uzunluğu Anti-Corrosion Montaj Hattı için
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kayıcı Merdane Parça Donanımı 4135/3022 Ebat Uzatma Türü ISO9001 Sertifikası
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Galvanizli sac konnektörler, paslanmaz çelik raylar
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Akış Raylı Silindir Parça Konveyör, PP / ABS Yerçekimi Rulo Parça 28mm x 25mm
| Ürün adı: | makara izi |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PP / ABS silindir |
| Boyutu: | 41x35 |
Metal Makaralı Ray Sistemi 1.5mm Alüminyum Darlık Uzatma Tipi 41mm Yükseklik
| Ürün adı: | makara izi |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PP / ABS silindir |
| Boyutu: | 41x35 |
Mini Boyut Plastik Rulo Parça, Alüminyum Alaşımlı Silindir Raylı Konveyör 24mm Yükseklik
| Ürün adı: | makara izi |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PP / ABS silindir |
| Boyutu: | 30x22 |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Ce Sertifikası Dikişsiz 28mm Kaplamalı Pe Yalın Tüp
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Renkli Rulo Sistemi Rulo İzi Donanım Çelik Levha Ekstrüzyon Basit Tasarım
| makaralı palet: | Yürüyüş makarası |
|---|---|
| PU Malzeme: | çalışma masası için |
| hattı bir araya getirmek: | renkli silindir sistemi |

