Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial aluminum structural pipe ] eşleşme 124 Ürünler.
Q195 Çelik Yalın Boru OD 28mm PE / ABS Kaplı Renkli Soğuk Endüstri İçin Haddelenmiş
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Endüstriyel PE Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık ISO9001
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Test / Montaj Alüminyum Profil Tezgahı Pas önlemez Basit Tasarım
| Adı: | Alüminyum profil çalışma masaları ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | Alüminyum profil |
Bina Yapıları 2020 Şap Ekstrüzyon Şekilleri 4 Yuva V Yuvası
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Sarı Renkli Silindir Parça Donanımı Soğuk Kaynaklı Alet Depolama Sepeti için
| makaralı parça: | sürgülü raylı sistem için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Galvinleştirilmiş Plastik Rulolu 6033/4433 Boy Sarı Çalışma Tezgahı Rengi
| makaralı parça: | sürgülü raylı sistem için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

