Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial aluminum structural pipe ] eşleşme 124 Ürünler.
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Atölye için Montaj Kaplamalı Yalın Boru Alüminyum Profil Tezgahı
| Ürün adı: | Alüminyum profil çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlev: | Test ve montaj tablosu |
| Malzeme: | Alüminyum profil |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
Endüstriyel kare ekstrüzyonlu alüminyum alaşımı 40x40 alüminyum ekstrüzyon profilleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 4040 |
Yüksek Kaliteli Avrupa Standardı Endüstriyel Kare Ekstrüde 40x40 Alüminyum Alaşımlı Ekstrüzyon Profiller Tezgah Arabası Sepeti İçin
| Ürün adı: | Endüstriyel Alüminyum Profili |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Boyut: | 4040 |
Depolama Rafı İçin Yalın Plastik Kaplı 0.8mm Kalın Dikişsiz Çelik Boru
| Kalınlık: | 0,8 - 2,0 mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 27,8 - 28 mm |
Sanayileşme T Tipi Alüminyum Alaşımlı Yalın Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
6063-t5 Alüminyum Profil Ürünler Alüminyum Kare Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
OEM Doğal Eloksallı 6063 Ekstrüde Alüminyum T Parça
| tip: | paralel konektör |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| yüzey: | Kumlama |

