Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube fittings ] eşleşme 145 Ürünler.
Renkli PE kaplı Lean Pipe / Lean Tubes
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Endüstri/çalışma tezgahı/arabası/akış rafı |
Metal boru eklemleri 28mm için ince boru boru konektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | yuvarlak |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black Lean Pipe Sistemi için SPCC
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | yuvarlak |
Esnek ince boru Bağlayıcı Metal kaplamali birleşim ince boru armatürleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | Altıgen |
| Garanti: | 1 yıl |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |
DYZ28-Z05 Üretici Üçüncü Nesil Bağlantı Boru Bağlantı Parçaları Yalın Boru Tek Parça Alüminyum Alaşımlı Fonksiyonel Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYE19-03 Alüminyum Boru Bağlantı Elemanları Lean Boru Sürgüsü Yatay Konumlu Halka Sürgüsü Sabit Konumlandırıcı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
HJ-10 Fabrika Özelleştirilmiş Boru Bağlantı Parçası Esnek Boru Konnektörü Metal Tek Metal Eklem Boru Rafı İçin
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Bağlantı: | kaynak |

