Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube fittings ] eşleşme 145 Ürünler.
Kalınlığı 2.3mm HJ-2 OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular Sistemi için Chrome kaplamalı Metal Boru Bağlantısı
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
HJ-5 Yalın boru takımı dönüşüm lojistik dirseği raf yalın boru bağlantısı metal malzeme raf eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Garanti: | 1 yıl |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
HJ-22 High Quality Steel Metal Tube Connector Fitting Box Packed for Lean System Pipes
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
Yüksek Kaliteli Metal Ortak Boru Bileşikleri Boru Bağlayıcısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
HJ-18 Esnek Bağlantı Kaplama Metal Satış Sıkı Boru Ortak Boru Bileşenleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
HJ-13 Kelepçe Eklem Modüler Yapı Kaplamalı Boru Bağlantı Parçası 28mm Yalın Boru Raf Sistemi için Metal Konnektör
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
DYJ19-A15 Metal Boru Bağlantı Parçaları İki Yollu Yuvarlak 90 Derece Dirsek Konnektör Alüminyum Boru Eklem Boru Konnektörü
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYJ28-A18 Endüstriyel Alüminyum Yapısal Eğimli Boru Bileşenleri raf için Bağlantı Sistemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

