Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 496 Ürünler.
DY28-07A Alüminyum Boru 6063-T5 Malzeme, Kumlama Mat Yüzey ve Yalın Çözümler için 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluğunda 6063-T5 Malzemesi Alüminyum Boru
| İsim: | Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DYJ28-A18 Endüstriyel Alüminyum Yapısal Eğimli Boru Bileşenleri raf için Bağlantı Sistemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Kumlama Mat Yüzeyli ve T-Şekilli Çerçeveli 6063-T5 Alüminyum Alaşımlı İnce Boru, Ağır Hizmet Tipi Tezgah için
| isim: | DY43-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
T - Yuvası Çerçeve Yalın Tüp Alüminyum Alaşım 6005T6 2.3mm Kalınlık Eloksal Çubuğu
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
28MM Çap Yalın Tüp Alüminyum Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
PE Kaplama ESD Siyah Renk ile Haddelenmiş Kaynaklı Çelik Yalın Boru Soğuk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

