Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 496 Ürünler.
Atölye için Silindirik Profil Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp DY43-01A OD 43mm
| Uzunluğu: | 4m |
|---|---|
| dış çap: | 43mm |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Rack ve Karakuri Sistemi için Güçlü Yapı Alüminyum Eğik Boru Profili
| Menşe yeri: | zhejiang çin |
|---|---|
| Teslim süresi: | 12-15 gün |
| şekli: | Yuvarlak |
Metal Boru Bağlantı Parçalarını Geri Dönüşüm Çekici, 6 Fazlı Galvaniz Köşe Borusu Bağlantı Parçası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Galvanizli Boru Bağlantı Parçaları, Rulo Parçası Korozyona Direnç
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Alüminyum Yalın Boru İçin Paralel Tezgah Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | paralel konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
HJ-4 yalın boru kilidi dirseği çapraz yapışkan metal yalın boru armatürleri malzeme raf eklemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Bağlantı: | kilit |

