Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 496 Ürünler.
Yuvarlak Yalın Anti Statik Boru, Güzel Görünüşlü Plastik Kaplı Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Dekorasyon İçin Geniş Yükleme Kapasitesi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yuvarlak Sıcak Eriyik Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Atölye Meclisi İçin 28mm Rulo
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
Kirlilik Yok Plastik Kaplamalı Çelik Boru Esnek Yapı Parlak Yüzey
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Paslanmaz Plastik Kaplı Çelik Boru Stabil Yapı 2.0mm Kalınlık
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Statik Plastik Kaplı Çelik Boru Sağlam Tasarım 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
Çift Borulu Hareketli Döner Çinko Kaplamalı Alüminyum Konnektör Esnek Boru Menteşe Eklem
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Anti Rust Pe Kaplı Çelik Boru Özel Boyut 0.8 - 2.0mm Kalınlık Fildişi Rengi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |

