Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 496 Ürünler.
HJ-1 Yüksek Kaliteli Metal Bağlantı Sıvı Bağlantı Sıvı Üretim hattı boru montajı
| Marka adı: | DY |
|---|---|
| Model numarası: | HJ-1 |
| Kurulum Yöntemi: | Vida + Somun |
HJ-17 28mm Bağlantı Yeri için Yalın Boru Bağlayıcısı
| Model numarası: | HJ-17 |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| Şekli: | Eşit |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Silindirik Profil Alüminyum Alaşımlı Boru OD 43mm / Depo Raf Yalın Borusu
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Yüzey: | Kumlama |
| Uygulama: | depolama için raf sistemi |
28mm Hassas Oksidasyon Kumlama Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Hassas Oksidasyon Patlatma Alüminyum Boru Bağlantı Parçası
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Plaka Tipi Caster Çarkı Sabitleme Caster Çarkı Aksesuarları
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | teker |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
ISO9001 1.7mm GB Standart Alüminyum Alaşımlı Boru, Makaralı Systerm için
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | plastik kaplı |

