Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube pipe rack systems ] eşleşme 496 Ürünler.
Yapısal ESD Borusu Stabil Yapısı, Aşınmaya Dayanıklı Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
DYJ28-B01D Çeşitli eklemli iç döner tip boru bağlayıcıları kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-A08 Paralel uzatma eklemleri metal boru eklemleri kum püskürtme
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-A01 Çeşitli eklemler dış tip kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-B01 Yeni nesil endüstriyel profilli yalın boru bağlayıcısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
Paslanmaz Çelik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Biçimli Esnek Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
DYJ28-A01 Dış Düz Eğri Boru Ortak Bağlantısı Alüminyum Alaşımı
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-A19 Alüminyum Boru Eloksallı Alaşımlı Boru Kaynak Kesme İşleme Hizmetleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-B07 Alüminyum Boru Bağlantı Konnektörü Esnek Boru Eklem Bağlantı Kiti 45 Derece Çift Boru Dahili Eklem
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

