Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal fittings for pipe rack systems ] eşleşme 114 Ürünler.
Üretim Hattı Sistemi 2.3mm için Demir Metal Dik Açı Yalın Tüp Konnektörü HJ-6
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Galvinleştirilmiş Sac Levhalar, Çalışma Tezgahı İçin Soğuk Kaynaklı Metal Boru Ekleri
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Galvanizli sac konnektörler, paslanmaz çelik raylar
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
28mm Makaralı Ray Donanımı Kayar Yalın Boru Kelepçe Bağlantıları Cihazı
| Marka adı: | DIYA |
|---|---|
| Ürün adı: | Plastik makaralı tekerlek ile toptan alüminyum alaşımlı çerçeve makaralı parça |
| tekerlek rengi: | Siyah Beyaz ve Sarı |
Kayar Merdiven Parçası Metal Eklem Sarı Renk Hafif Statik Anti Statik
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kum püskürtme metal boru eklemleri ADC12 boru bağlayıcıları Alüminyum boru armatürleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Metal Geri Dönüşüm Borusu Kelepçe Klipsi Yalın Boru Arabası İçin Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Kaynaklı Yalın Boru Kelepçesi Ek Parçaları Hafif Özel Dizayn
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Siyah Renk Boru Kelepçe Klips Metal / Plastik Malzeme ISO9001 Sertifikası
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |

