Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal fittings for pipe rack systems ] eşleşme 104 Ürünler.
Metal Geri Dönüşüm Borusu Kelepçe Klipsi Yalın Boru Arabası İçin Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Kaynaklı Yalın Boru Kelepçesi Ek Parçaları Hafif Özel Dizayn
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Metal Yalın Boru Bağlantı Parçası, Soğuk Kaynaklı Boru Destek Kelepçesi Paslanmaz
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Siyah Renk Boru Kelepçe Klips Metal / Plastik Malzeme ISO9001 Sertifikası
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Castor Boru Kelepçe Klipsi Metal Malzeme Bağlı / Kaynaklı Sağlam Tasarım
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Castor Çelik Boru Kelepçeleri, Çelik Boru Ekstrüzyonlu Boru Parantez Kelepçeleri
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Bağlı / Kaynaklı Boru Kelepçe Klipsi Parlak Yüzey Pas önleyici Uzun Hizmet ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
HJ-4 yalın boru kilidi dirseği çapraz yapışkan metal yalın boru armatürleri malzeme raf eklemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Bağlantı: | kilit |
Sıcak Satış Metal Ortak Boru Bağlantısı Kaplı Yalın Boru Montajı
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | DIYA |
| Model numarası: | HJ-12 |

