Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal fittings for pipe rack systems ] eşleşme 104 Ürünler.
Makaralı Raylar Sac Eklemler, Metal Boru Eklemleri Soğuk Kaynaklı Müşteriler Boyut
| Uygulama: | makaralı palet |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve poliüretan |
| Avantajı: | uzun süreli kullanım |
Akış Ray Sistemi Ağır Hizmet Makaralı Palet ABS PC Placon Rulo
| makaralı palet: | sürgülü palet makara sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyut: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kayıcı Merdane Parça Donanımı 4135/3022 Ebat Uzatma Türü ISO9001 Sertifikası
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Sonu Ortak Rulo Parça Donanım Soğuk Haddelenmiş Çelik Malzeme Galvanizli Yüzey İşlemi
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 60 * 50 * 12 mm |
Plastik Rulo Tekerlek 4 Metre ile Alüminyum Alaşımlı Çerçeve Rulo Parça Donanım
| Marka adı: | DIYA |
|---|---|
| Ürün adı: | Toptan plastik alaşım tekerlek ile alüminyum alaşım çerçeve rulo parça |
| Tekerlek rengi: | Siyah Beyaz ve Sarı |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Beyaz Renkli Plastik Rulo İzi Soğuk Presleme / Rulo Paslanmaz Özel Boy
| makaralı palet: | sürgülü palet makara sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyut: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Plastik Makaralı Tekerlek 4 Metre ile Alüminyum Alaşımlı Çerçeve Makaralı Parça Donanımı
| makaralı palet: | sürgülü palet makara sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyut: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Alet Sepeti Plastik Merdane Parça 4 Metre Uzunluk Çok Renkli Hafif
| makaralı parça: | sürgülü raylı sistem için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

