Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal pipe joints ] eşleşme 197 Ürünler.
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Parlak Kaplı Krom Yalın Boru Konektörü Korozyona Direnç Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
ESD Workbench için Paslanmaz Çelik soğuk haddelenmiş çelik boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Çok Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Parlak Yüzey Yuvarlak Şekli Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Profesyonel Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyon Önemi Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Antistatik Yapıştırma Paneli ile El Aracı Push Cart Yalın Boru Meclisi
| Malzeme: | Yalın Boru |
|---|---|
| Boru çapı: | 28mm |
| borunun incelmesi: | 0.8mm-2.0mm |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
Ağır Sanayi Handpush Tote Sepeti Beyaz Yalın Boru Arabası
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Kullanım: | atölye, lojistik |
| Boru çapı: | 28mm |
Esnek ince boru Bağlayıcı Metal kaplamali birleşim ince boru armatürleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | Altıgen |
| Garanti: | 1 yıl |

