Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal pipe joints ] eşleşme 196 Ürünler.
Endüstriyel Metal Boru Eklemleri Soğuk Rulo Çelik, Alüminyum Rulo Parça İçin
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 41 * 40 * 35mm |
Galvinleştirilmiş Sac Levhalar, Çalışma Tezgahı İçin Soğuk Kaynaklı Metal Boru Ekleri
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
DYJ28-A08 Paralel uzatma eklemleri metal boru eklemleri kum püskürtme
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
HJ-14 Kromlama Plating yuvarlak metal boru eklemleri / bağlantılar / boru bağlantısı 3 Yolu Lean Pipe Sistemi Montaj hattı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
ATI Statik Demir Metal Boru Ekleme Sistemi, Kaster ve Yalın Boru Arası
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Boru Ortak Sistem Sürme Parça Donanım Rulo Parça Ortak 40 * 50 * 16mm
| Malzeme: | Soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Renk: | Mavi beyaz |
| Boyutu: | 40 * 50 * 16 mm |
Krom Kaplı Metal Boru Eklemleri, Yalın Boru Ürünleri için Boru Takma Sistemi
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Sıcak satış çapı 28 mm boru birleşik metal bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
HJ-12 PE kaplı boru raf sistemi için 28OD borusunun galvanizli ayarlanabilir açılı metal boru bileşiği
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |

