Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ metal pipe joints ] eşleşme 196 Ürünler.
HJ-18 Esnek Bağlantı Kaplama Metal Satış Sıkı Boru Ortak Boru Bileşenleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
Makaralı Raylar Sac Eklemler, Metal Boru Eklemleri Soğuk Kaynaklı Müşteriler Boyut
| Uygulama: | makaralı palet |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve poliüretan |
| Avantajı: | uzun süreli kullanım |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Anti Statik Metal Yalın Boru Konektörü Soğuk Kaynaklı ISO9001 Sertifikası
| metal boru bağlantıları: | derzler ve konektörler anti statik anti pas |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| alay: | Soğuk kaynaklı |
Profesyonel Paslanmaz Metal Boru Bağlantı Parçaları Siyah Renk Anti Corrossion
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Üç Fazlı Siyah Çelik Boru Ek Parçaları OEM
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Demir Metal Boru Konnektörleri / Silindir İzi Korozyona Direnç
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Siyah Yalın Boru Ek Parçaları 0,8 - 2,0 mm Duvar Kalın Özelleştirilebilir Stil
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | yağsız tüp için |
| OEM: | Kabul etmek |
Sağlam Yapı Boru Ekleme Sistemi / Metal Boru Ek Parçaları Uzun Hizmet Ömrü
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

