Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 438 Ürünler.
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Soğuk Haddelenmiş Renkli Yaldızlı Boru Çapı 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |
Endüstri ISO 9001 için Renkli Yalın Tüp PE Kaplı Çap 28mm Bar Listelenmiştir
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
PE Kaplamalı Özel Yalın Boru 28mm Çap 2.0mm Kalınlık SPCC Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
Korozyon Direnci Yalın 1.0mm Plastik Kaplı Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Paslanmaya karşı PE/ABS kaplı yalın boru / akış rafı için anti-statik yalın boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Parlak Yüzey Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Tasarım Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |

