Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 438 Ürünler.
Güçlü Yalın Boru Paslanmaz Çelik Boru SUS201/ SUS304 Çalışma Masası Fabrika Masası Arabası için Yalın Tüp
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
DIYA, Ağır Güçlü İşe Yönelmek İçin ABS / PE Kaplı Sıkı Tüp Düzeltme
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Kaynaklı Yalın Boru Kelepçesi Ek Parçaları Hafif Özel Dizayn
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Atölye Masası için Renkli Kaplamalı Yalın Tüp Anti Statik Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Paslanmaz çelik ince boru SUS201/ SUS304 ince boru
| Malzeme: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Soğuk olarak yuvarlanmış çelik ince boru çelik ince boru PE / ABS kaplı boru
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Endüstride OD 28MM Galvazined Çelik Boru ile ABS Kaplamalı Yalın Boru
| Malzeme: | Q195 galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey: | ABS kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Aşınma - Dayanıklı Metal Boru Tabanı Rengi, Yalın Boru Depo Rafları İçin Parlak
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Anti Statik Yalın Boru Yuvarlak Şekil 1000kg Yalın Depo Rafları için Yük Kapasitesi
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Rulman Grider ile Endüstriyel Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Çapı 28mm Bar
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |

