Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 438 Ürünler.
Metal boru eklemleri 28mm için ince boru boru konektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | yuvarlak |
Soğuk Haddelenmiş Çelik Yalın Boru Anti Statik Parlak Yüzey Özel Boy
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
HJ-8 28 mm boru montaj sistemi için yalın boru eklemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Marka adı: | DIya |
SPHC 2.3mm Kalınlık Siyah Çelik Boru Ek Parçaları Yalın Borunun Elektroforetik Bağlantısı HJ-06
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yuvarlak Yalın Boru Bağlayıcı Elektroforez Çapraz
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Sanayi 4M / 6M Uzunluk için 28 Mm Yuvarlak Şekil Metal Yalın Tüp Gümüş Renk
| Renk: | metal renk |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik sus201 / 304 |
| Çapı: | 28mm |
Özelleştirilmiş Dış Çap 28mm Parlatıcı Renkli Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Atölye Meclisi İçin Soğuk Haddelenmiş 28mm Çap Kaplamalı Pe Yalın Tüp Yapısal Boru
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
Yuvarlak Polietilen Kaplamalı Çelik Boru Paslanmaz Çelik 4m Uzunluk Yapı Borusu
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Dış çap: | 27,8 mm |
| Uygulama: | Yapı boru |

